Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kontakty

Radek Balaš - chytrestoly.cz
Hlavní 1377 Frýdlant n.O
739 11
tel: +420 777 158 532
info(a)chytrestoly.cz
Provozovna: Hlavní 69
V areálu Strojferr Frýdlant n.O

 

 

Jsme tam, kde jste vy

youtube
facebook
google+

Reference » Dotační projekt

Projekt - Rozšíření výroby multifunkčních stolů a patentovaného nábytku-18/001/19210/780/008/000918

 

 

 

Projekt byl spolufinancován v rámci Programu rozvoje venkova a za podpory Místní akční skupiny Frýdlantsko-Beskydy.

 

 

Realizací projektu byla pořízena CNC fréza 4 - osá router, díky čemuž došlo k zefektivnění výroby a rozšíření výroby a našich výrobků o vyřezávané kusy nábytku, stolů, vyřezávaných podložek pod paroží a modelů zvířat, dekorativní předměty a opracování MDF materiálů a překližky. Další přínos je v opracování rozličných materiálů (plasty, hliník.. ).

 

 

Další velký přínos je díky zrealizovanému projektu v rychlosti opracování masivu a MDF materiálu a že zvládeme zhotovit vyřezávané (řezbářské) výrobky , které bez CNC stroje nejsme schopni vyrobit, produkce se urychlila a portfolio výrobků se násobně rozšířilo. Začali jsme vyrábět zcela nové a inovativní produkty a nabízíme nové služby.

 

 

Celkově díky projektu a díky pořízení 4-osé CNC frézy nám to umožnilo výrobu nových produktů, rozšíření nových typů a provedení multifunkčních stolů a kulečníků. Také nově vyrábíme řezbářské výrobky a  vyřezávané reklamní cedule atd.