Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kontakty

Radek Balaš - chytrestoly.cz
Hlavní 1377 Frýdlant n.O
739 11
tel: +420 777 158 532
info(a)chytrestoly.cz
Provozovna: Hlavní 69
V areálu Strojferr Frýdlant n.O

AKCE sklad

 

 

Jsme tam, kde jste vy

youtube
facebook
google+

Reference » Co o nás napsali zákazníci
Co o nás napsali zákazníci?

 

Zdeněk M. - Brno Vyškov - Billiard PremiumBill 7ft vs. jídelní stůl

 

Se stolem jsme maximálně spokojeni, spokojenost i s dopravou a montáží. Komunikace výborná. Líbil se nám profesionální přístup, výborné rady, jde vidět kvalitní řemeslnou práci. Ceny ok. Výborná firma a všem doporučuji. Jinak můžu říci, že na našem stole již hrálo desítky přátel. Maximální spokojenost. Určitě výborná propagace.   Doporučujeme neustále. Přátelé a známí se přesvědčují, pravidelně. Kdo by uvažoval o koupi, tak by neváhal. Všem se líbí i univerzálnost tz. stůl i kulec. Zdeněk M.

 

Emil W. – Hnojník -180 karambol Premium

 

Jsem maximálně spokojen.Byl jsem milé překvapen vstřicným jednáním a rychlosti s jakou byla celá věc vyřízena. Ještě jednou děkuji! ( Italská deska je výborná).

 

Ivo R. – Zlín - Karambol 210 Natur celomasiv vs. ping pong

 

S firmou A-Z Kulečníky jsem díky komunikaci, kvality a servisu velmi spokojen. Široký sortiment.

Doprava zdarma.Ceny odpovídají kvalitě.Firmu  doporučuji. Mám dobrou zkušenost s dobou dodání a servisem. Ivo R.

 

Felix Č. – Osečná - Karambol 210 Premium

 

S  vaší firmou jsem byl spokojen.  Nižší ceny, ač větší vzdálenost, lepší dostupnost pro klienty.   Ano doporučuji, poctivá práce bez podrazů. Chyby řešíte chlapsky narovinu. F.Č.

 

Ivo B. – Havířov - Karambol Premium 150

 

Nabízíte kreativitu, rychlost, slušné ceny. Stůl šitý na míru, což mohu osobně potvrdit. Pokud chce někdo mít doma svůj vlastní stůl, tak není lepší řešení. Komunikace bez problému, kvalita taktéž.  Firmu vřele doporučuju, protože oceňuji vstřícný přístup k řešení zakázky.

 

Jaroslav F. – Vysoké Popovice - Billiard 7ft Kiev

 

Vaši firmu bych doporučil, protože  jsem shledal  značnou ochotou a rychlostí ve vyřízování mého požadavku. Žádné slabiny jsem u firmy nenašel. Pouze u sebe – měl jsem objednat tmavé provedení, nikoliv světlé. Dobrá kvalita za přijatelnou cenu s profesionálním přístupem ze strany dodavatele. Jaroslav F.

 

Petr N. – Vratimov - 210 Grand Lux celomasiv

 

S kulečníkem jsem velmi spokojen, doporučuji.

 

Karel D. – Znojmo - Karambol 180 Premium

 

Velmi spokojen. Firmu jsem si vybral  kvuli webove prezentaci a transparentnim cenam.  U mínusů si neuvedomuji nic zasadniho. Jedina mirne negativni vec, ktera se mi vybavuje, byla samozrejmost, se kterou pan, ktery kulecnikovy stul dovezl, pocital s tim, ze mu ho nekdo pomuze odnest, aniz by to avizoval dopredu nebo se alespon zeptal, zda jsem v takovem zdravotnim stavu, abych mu byl schopen vubec pomoci. Ale to je skutecne drobnost.

A-Z Kulecniky mohu jedine doporučit, protoze vse bylo bez problemu. Karel D.

 

Kamil H. – Praha 9 - Karambol 180 Premium

 

Spokojenost- vše v pořádku, líbí se mi rychlost dodávky a přiměřená cena, firmu můžu doporučit, byl jsem spokojen.

 

Radim M. – Ostrava - Billiard 6ft vs. jídelní stůl

 

S firmou A-Z Kulečníky jsem byl maximálně spokojen. Překvapila mě rychlost, ochota a adekvátní ceny. Kvalitní a spolehlivá firma. Určitě doporučuji.

 

Jakub U. – Klimkovice - Karambol 160 Premium

 

Vaši firmu doporučuji. Slabiny firmy nemohu posoudit. Překvapili mě ceny, které máte nižší, než má konkurence, a proto i cena byla hlavním podnětem výběru. Spokojenost s vámi vysoká.

 

Břetislav S. – Frýdlant n.O - Biliard PremiumBill 6ft vs. ping pong

 

S firmou A-Z kulečníky jsem byl maximálně spokojen.

 

Jarmila Ch. – Vřesovice - Karambol 160 Premium

 

S firmou jsem byla spokojená. Líbí se mi nízké ceny, dobrá komunikace a kvalita. Doporučuji. Jarmila Ch.

 

Jan Č. – Praha - Karambol 180 Queen celomasiv vs. jídelní stůl

 

S vaší firmou jsem byl spokojen. Našel jsem vás na netu a zdáli jste se mi jako vhodný dodavatel. Ceny jsem moc neporovnával. Potěšilo mě, že vše fungovalo jak má. Firmu doporučuji, protože jste dodali, co jsem si objednal v dobré kvalitě a termínu.

 

Stolní fotbal Premium Home ZŠ Kunčice p. O.

 

Jsem spokojený zákazník. S fotbálkem jsme maximálně spokojeni.  Jste blízko, snažím se podporovat a využívat lokální zdroje a nabízel jste přesně to, co potřebujeme. Ano doporučuji, pro spolehlivost, dobrou komunikaci a kvalitu za rozumné peníze.

 

Jaroslav H. – Horní Radouň - Karambol 180 Premium

 

S kulečníkem jsem spokojen, doporučuji.

 

Ondřej Š. – Moravský Žižkov - 2x Billiard Oxford 7ft, stolní fotbal Italiano, Karambol Premium 210, jukebox Extreme

 

S firmou byla spokojenost, jinak bychom Vás znovu nekontaktovali s dalším kulečníkem.  O.Š.

 

Ing. Pavel P. – Moravská Třebová –Billiard Kancléř 7ft

 

Vaši firmu bych doporučil, protože jsem spokojen a věřím, to tak bude i do budoucna.  Komunikace byla bezproblémová. Dodaný kulečník je pěkný kousek. Servis jsem dosud nevyužil. Ocenil jsem slušnost, vstřícnost, pracovitost. Nabídli jste mi pěkný stůl. Kulečník byl za cenu, která mi připadala nízká.  Dovoluji si tvrdit, že jste solidní firma.

 

Miroslav Ř. – Příbram - Billiard Oxford 7ft s karambolovou vložkou

 

S firmou A-Z kulečníky jsem byl spokojen. Dodávka i montáž proběhla dle předchozí domluvy. Oslovil mě designově vydařený stůl. Stůl byl cenově dostupný. Byl jsem trochu zklamán, že jsem se nedostal (zřejmě vzhledem k vzdálenosti) do avizované většiny zákazníků, které jste během léta hodlal navštívit. Solidní firma s cenově dostupným zbožím. Všem doporučuji.

 

Jiří Š. – Rokycany - Karambol 210 Premium

 

byl jsem spokojen úplně J. Poměr kvalita / cena si mi zdál výhodnější než u ostatních společností. Servis jsem zatím nepotřeboval. Zlepšit dopravní  dostupnost do ostatních regionů. Firmu určitě doporučuji.

 

Josef K. – Karolinka - Karambol Premium 210 vs. ping pong

 

Ke kvalitě, komunikaci a servisu Vaší firmy nemám připomínek.  Ocenil jsem dostupnost a dopravu zdarma.  E-shop by mohl nabídnout i kostice, kůže a příslušenství pro drobné opravy tág. Vřele doporučuji, protože je to firma se vstřícným personálem. Josef K.

 

Marie N. – Ostrava Dubina – Karambol Premium 180

 

Komunikace skvělá. Jste  pohotoví a vstřícní, myslím že jen neslibujete, ale pokud je to možné, tak rovnou konáte.Vybrali jsme si vás pro regionální dostupnost a možnost osobní konzultace přímo nad výrobkem - prostě jsme nekupovali zajíce v pytli. Doporučuji ano i ne. ANO - máte hezké výrobky.NE - nemusí mít doma každý tak skvělou věc jako MY!


Jiří Ž. – Liberec - Billiard Natur 7ft

 

Komunikace byla příjemná a nadstandardní.Doporučuji výrobek, postup i práci dalším zájemcům. Výhodou je osobní kontakt, přístup a profesionální jednání. Proto jsem rád, že jsem si firmu A-Z Kulečníky vybral. Slabiny jsem neměl možnost poznat, takže na tuto otázku nemohu nic negativního poznamenat. Jednoznačně doporučuji, jednání bylo příkladné. Již jsem doporučil, a to s čistým svědomím. Jiří Ž.


Kamila Ř. – Třebíč – Karambol Premium 180 vs. jídelní stůl

 

Je krásné, že v dnešní době ještě existují firmy jako tato. Absolutní spokojenost. Myslím, že se lišíte právě tím osobním přístupem a pohledem na zákazníka jako na individuální osobnost. Vaše slabiny - No… bohužel právě možná vaše důvěra v lidi…určitě vám to již přineslo mnoho problémů. Jednoznačně doporučuji a už se tomu tak děje. Ovšem mám obavu že naši známí budou chodit hrát k nám J


Martin H. – Nový Jičín – Billiard GrandLux 7ft 3v1 – vs. ping pong a jídelní stůl

 

Jsem velice spokojen za osobní přístup. Ale chybí vám výstavní (representativní) místnost . Firmu doporučuji ,ano a už jsem se zmínil mezi známými. M.H.


Josef H. – Horní Moštěnice – Karambol Standart 180

 

Skvělá komunikace , rychlá montáž , super přístup. Vlastní dekor , cena dohodou. Vybral jsem si AZ kulečníky , kvůli dobré ceně a příjemnému přístupu. Doporučil bych na rozvoz kulečníku atd. dodávku s nějakým hezkým polepem. :-) Ostatním doporučuji: Jdětě do toho !

 

Martin K. – Budišovice – Billiard Grand Lux 7ft 3v1 – vs. karambol a ping pong

 

Jsem velmi spokojen. Komunikace od prvního kontaktu až po realizaci zakázky vynikající. Korektní a individuální přístup. Nezjistil jsem žádnou slabinu. Pokud chce někdo kvalitní kulečník, tak nemusí hledat jinou firmu. Myslím, že ovládáte dobře svoje řemeslo a tomu odpovídá i výsledek. Doporučuji. Martin K.


Andrea Z. – Klášterec nad Orlicí – Billiard PremiumBill 7ft

 

Jsme velice spokojení s komunikaci a kvalitou servisu. Nevím čím se můžete lišit snad jen s vaší ochotu a vstřícností kterou jste nám vyšli. Můj názor zní, ochotní jste a spolehlivý,...doporučuji všem aby si od vás cokoliv z vaší nabídky koupili,určitě nebudou litovat. Ano doporučila bych vás když budu vědět že něco v tom to stylu hledají tak jistě nabídnu Vás z důvodu pro mě velké jistoty..    Andrea Z.


Ivo Š. – Raškovice – Karambol Premium 210 vs. pingpong

 

Naprosto spokojen. Skvělá kvalita, blízká lokalita (dostupnost,...), cena. Nejenže splníte to, co inzerujete v dobré kvalitě, ale dáváte i něco navíc (rady, doporučení, příjemný kontakt...) Doporučuju - pro vše výše uvedené. Ivo Š.


Lukáš P. – Veřovice – Karambol Standart 200

 

Naprosta spokojenost. Neni nad osobni kontakt a vsechno probrat v klidecku. Nasel jsem inzerat na netu, shanel jsem neco levnejsiho do 10.000. No a jak to dopadlo nakonec :-) Firma je naprosto profesionalni a nabizi sluzby od A az do Z. Rozhodne firmu doporucuji. Neznam lepsi. Neznam totiz jinou :-)


Radim Z. – Týn nad Bečvou – Karambol Natur 180

 

Byl jsem velmi spokojen a překvapen slušností, s kterou se p. Balaš o naše požadavky staral. Slušná nabídka ceny kulečníku. Kvalifikovaná rada s výběrem velikosti stolu. Nabídka dalších doplňujících komponentů. Velmi kvalitní a profesionální firma. Ano, doporučil bych tuto firmu, jelikož jsem byl spokojen s celkovým přístupem k mým konkrétním požadavkům a potřebám.

Dohodnutý termín dodání byl dodržen, samotná instalace proběhla profesinálně a bez problémů. Stůl je perfektní.

 

František K. – Zborov nad Bystřicou – Slovensko – Billiard 6ft Premium s karambolovou vložkou

 

Byl jsem velmi spokojeny. Kvalita je velmi dobra,a predevšim vedia poradit a odpovedat na všechny otazky kolem biliardu a prijemny páni. Našel jsem tuto firmu na internete a mal jsem to nejbliš a aj cena bola pre mna prijatelna. Mohu jedine doporucit,byl jsem ohromen rychlosti dodavky,ale i cenou a hlavne i dodavkou do zahranici a to bez nejakych problemu. Firmu bych doporucil.

Vyhodou je dokupenie doplnkov, napr:karambolove mantinely,ale aj v provedenich jake tato firma ponuka.