Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakty

Radek Balaš - chytrestoly.cz
Hlavní 1377 Frýdlant n.O
739 11
tel: +420 777 158 532
info(a)chytrestoly.cz
Provozovna: Hlavní 69
V areálu Strojferr Frýdlant n.O

AKCE sklad

Naše cena 13 900 Kč
Na zakázku-dovezeme do 3 týdnů

 

 

Jsme tam, kde jste vy

youtube
facebook
google+

Úvod » Servis kulečníků - plátno,tága

Servis kulečníků

 

 

 

Provádíme servis kulečníkových stolů, znovupotažení kulečníku a kompletní repase stolů a tág

 


Váš kulečníkový stůl si zaslouží nejenom běžnou údržbu a občasné vykartáčování nebo povysávání hrací plochy, ale po čase je potřeba udělat velký servis - vyměnit vaše ohrané a různě poničené nebo polité plátno kulečníku za nové sukno na mantinelech a hrací ploše popřípadně i výměnu samotných mantinelů (gum neboli buzerů).


My pro Vás nejenom kulečníkové stoly vyrábíme a prodáváme, ale zároveň nabízíme záruční i pozáruční servis všech typů našich kulečníkových stolů. A až dojde na výměnu plátna nebo větší repasi vašeho kulečníku, snookeru, pyramidě nebo chytrého kulečníkového konferenčního stolu 3v1 tak jsme zde téměř nonstop pro vás.

 

Co se týče běžného vyměnění plátna, tak to provádíme vždy u vás na místě, kde máte stůl umístěn, není potřeba převozu do naší dílny. Při objednání servisu kulečníkového stolu vše odborně posoudíme, poradíme a navrhneme vhodné kulečníkové sukno, jak pro karambolovou tak i billiardovou nebo snookerovou hru.

 

 

Pár dobrých tipů k údržbě vašeho kulečníkového stolu naleznete zde:

 

 

 

 

Ukázky našich fotek ze servisu kulečníků najdete ZDE : (anebo klikni na fotky)

 

 


Jistě vás bude zajímat ceník výměny plátna vašeho kulečníku:

 

 

Karambolový stůl: (+ připočítáváme dopravu k vám 5kč/km tam i zpět)


Velikost stolu 160 x 80cm - 3.400kč (plátno zelené opál + práce)

Velikost stolu 180 x 90cm - 3.600kč (plátno zelené opál + práce)

Velikost stolu 210 x 105cm - 3.800kč (plátno zelené opál + práce)

Velikost stolu 224 x 112cm - 4.000kč (plátno zelené opál + práce)


Poznámka: za příplatek lze kulečník potáhnout i sukny jiných barev nebo značek.

 

 

Billiardový stůl: (+ připočítáváme dopravu k vám 5kč/km tam i zpět)


Velikost 5ft (160 x 80cm) - 3.500kč (plátno zelené europool + práce)

Velikost 6ft (180 x 90cm) - 3.700kč (plátno zelené europool + práce)

Velikost 7ft (200 x 100cm) - 3.900kč (plátno zelené europool + práce)

Velikost 7ft (210 x 105cm) - 4.000kč (plátno zelené europool + práce)

Velikost 8ft (224 x 112cm) - 4.200kč (plátno zelené europool + práce)


Poznámka: za příplatek lze biliard potáhnout i sukny jiných barev nebo značek.


Snookerový stůl a pyramida:


Dle dohody, prosím kontaktujte nás a rádi s vámi dohodneme termín a cenu.


 

 

 

Součástí servisu a potažení kulečníkového stolu je na závěr přesné vyvážení vašeho stolu. Vyvážení hrací plochy provádíme pomocí přesné strojní vodováhy s přesností 0,15mm/mm. Taky je provedena vizuální a doteková kontrola kvality napnutí sukna. Na vaše přání vám taky vyznačíme rozehrávací startovací body dle druhu hry - karambol, billiard, snooker nebo pyramida.

 

 

 

 

Potřebujete více než jen vyměnit plátno?

Mimo potahování a servisu kulečníku provádíme i kompletní povrchovou opravu všech kulečníkových stolů - ať už naše kulečníky nebo kulečníky českých či zahraničních výrobců. Stovky servisů a instalací kulečníků z nás dělá odborníky i pro renovaci toho vašeho kulečníku. Renovaci povrchu kulečníkových stolů provádíme broušením, lakováním, mořením atd. Vše záleží co potřebujete vylepšit a na čem se spolu dohodneme.

 

Neváhejte požádat o odbornou bezplatnou konzultaci s námi, rádi zkrášlíme a vylepšíme i ten váš kulečník a domluvíme se na použití toho správného sukna, laků atd.

 

 

 

 

 

 

 

Opravy tág na karambol, biliard a snooker:

 

Výměna a lepení poškozených kostic a kůží

 

Provádíme odborné lepení nových kůžiček na tága. Kvalitní a dobře připravená a nalepená kůže je zárukou, že se Vaše kulečníková hra může skutečně zlepšovat. Novou kůžičku (čepičku) nejenom správně nalepíme, ale následně i na speciálním soustruhu zbrousíme přesně dle průměru kostice . Kůže by neměla být v žádném případě širší než je kostice -  případě, že kůže přesahuje hranu kostice, chybí kůžičce na stranách (hranách) opora a může se stávat, že při některých extrémních úderech se kůže může smeknout a nezahrajete potřebný úder.

 

Při lepení nové kůže na tágo, kůžičku také vymodelujeme do požadovaného správného tvaru, aby ideálně zasahovala karambolovou, snookerou nebo biliarovou kouli. Správný tvar kůže na tágu je základem vysoké kulečníkové hry.

 

Vršek tága neboli špici upravujeme do nového průměru dle Vašeho přání. Například z průměru karambolového tága 11,5 mm jsme schopni špici upravit na nový průměr 11 mm.

 

Nabízíme broušení a čištění špicí kulečníkových tág (vršků), čímž je zaručena minimalizace odchylek při úderu do koule. A to nejen odchylek stranových tak i rychlostních. Správně udržované tágo je vizitkou každého dobrého hráče.

 

 


Cenu servisu tág dohodneme k oboustranné spokojenosti. Zohledníme i případné množstevní slevy servisů, pro domluvu nás prosím kontaktujte.

 

 

 

UložitNaše cena 2 490 Kč

Skladem